Firma SOUL KOZAK powstała w 2003 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów pragnących mieć profesjonalny sprzęt kolarski w korzystnej cenie. Obecnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy profil działalności o usługi projektowe i wykonawcze dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Świadczymy wyspecjalizowane usługi projektowania i kompleksowego wykonania wyrobów na centrach obróbczych CNC.

Wyróżnia nas:

– Najwyższa jakość usług.
Pracujemy na profesjonalnych maszynach CNC, pozwalających na nadanie realnych kształtów nawet najbardziej niekonwencjonalnym projektom. Spełniamy marzenia projektantów, dla których priorytetem jest realizacja pomysłów nie ograniczana możliwościami technicznymi maszyn.

– Indywidualne podejście do klienta.
Każde zlecenie realizujemy po dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami naszych klientów. Oferujemy kompleksową produkcję „od projektu do efektu”, ściśle skorelowaną z wizją końcową zamawiającego. Nadrzędną wartością jest dla nas zadowolenie klienta i świadomość, że nasz produkt spełnił w pełni jego oczekiwania.

- Innowacyjność.
Stale doskonalimy nasze usługi, reagując na aktualne potrzeby rynku. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi, dzięki czemu wprowadzane przez nas produkty uwzględniają rozwiązania wypracowane przez wiodące ośrodki naukowe w Polsce i na świecie.

– Zaangażowanie i współpraca w firmie.
Nasza firma to przede wszystkim ludzie z pasją. Od wielu lat zajmujemy się udoskonalaniem autorskich projektów opracowywanych na podstawie własnych doświadczeń i opinii naszych zaufanych klientów. Szybki rozwój firmy SOUL-KOZAK to wypadkowa pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy opartej na gruntownej wiedzy technicznej i wieloletnim doświadczeniu w branży.

- Elastyczność.
Specyfika działalności naszej firmy pozwala na szybkie wdrażanie zmian i wypracowywanie nowych kierunków produkcji zgodnie z oczekiwaniami rynku. W przypadku realizacji powierzonych nam zleceń, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zmodyfikować projekt, uwzględniając indywidualne wymagania i sugestie klienta.

Dziś nasza firma znajduje się w początkowej fazie rozwoju, niezbędnej do dalszej ewolucji. Jutro będziemy organizacją homogenizującą ludzi i maszyny. Istniejemy dla naszych klientów oraz obecnych i przyszłych pracowników.

Naszymi klientami są przedstawiciele wielu branż technicznych, dla których stale poszerzamy zakres swoich usług.

Chcemy być na tyle mali, aby robić wielkie rzeczy