Oferujemy Państwu nowoczesne usługi projektowania dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. W swojej pracy korzystamy z wiodącego na rynku oprogramowania SolidWorks, umożliwiającego parametryczne modelowanie trójwymiarowe CAD 3D.

Solidworks

Projekty obejmują wykonanie podstawowej dokumentacji niezbędnej do wykonania dalszej obróbki:

DOKUMENTACJA 3

SolidWorks jest to program 3D umożliwiający projektowanie na najwyższym poziomie, dzięki funkcjom jakie posiada możemy również sprawdzać naprężenia materiałowe jakie będą w zaprojektowanym wyrobie.


axlerear

915-03-Badanie 2-Obraz-1

00.704.01.0.00
SolidWorks jest dedykowany inżynierom, projektantom i innym kreatywnym ludziom. Dzięki narzędziom, jakie oferuje sam program możemy projektować najlepsze na świecie produkty.

Z tego oprogramowania korzystają najlepsi projektanci i inżynierowie w różnych branżach tj. przemysł lotniczy, motoryzacji, elektronice czy produktach konsumenckich i my również możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi z wykorzystaniem parametrycznego modelowania trójwymiarowego.

W dodatku dzięki SolidWorks możemy wykonywać różne symulacje, które pomagają w zobrazowaniu wyrobu zanim jeszcze zostanie on wyprodukowany.

mmatic

00.704.00.0.01

 

Poza tym możemy wykonywać różne rysunki i modele na potrzeby instrukcji montażu itp.

zarys

 

00-402-00-0-00 MOCOWANIE W KIEROWNICY1

Wachlarz naszych usług obejmuje nie tylko wykonywanie projektów, ale również obróbkę skrawaniem na centrach CNC.

Zapewniamy najwyższą jakość usług w przestępnej cenie oraz szybkie terminy realizacji zleceń.